simple web creator

ZAPRASZAMY DO ROCZNEJ SZKOŁY WIZAŻU

Akademia Wizażu Make Up ART


Szkoła skierowana jest do osób, które pasjonują się makijażem, nowinkami w świecie kosmetyki, mody, kreowania wizerunki, osób, które chcą zdobyć kompleksową wiedzę w zakresie wizaż i stylizacji.
Roczna Szkoła Wizażu i Stylizacji została stworzona w oparciu o autorski nowoczesny program nauczania, aktualizowany o najnowsze trendy, skonstruowany tak, aby w jak najpełniejszy
i wszechstronny sposób przygotował słuchaczy (gwarantując zdobycie wiedzy na bardzo wysokim poziomie) do wykonywania zawodu wizażysty tylisty.
W naszej szkole nastawiamy się przede wszystkim na zajęcia praktyczne, uczennice zdobywają wiedzę i umiejętności, z którymi będą mogły wyruszyć w fascynujący świat wizażu i stylizacji, a przede wszystkim rozpocząć pracę w zawodzie wizażysta-stylista.Akademia oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej daje możliwość dokumentowania postępów w nauce i stworzenie własnego port folio (zdjęcia wybranych makijaży i stylizacji), które jest wizytówką przyszłego wizażysty.
Absolwenci Akademii Wizażu i Stylizacji Make Up Art przygotowani są do pracy:
na sesjach zdjęciowych
przy pokazach mody
produkcjach filmowych i telewizyjnych
we własnej firmie, wykonując makijaże i stylizacje dla indywidualnych klientów: 

Mobirise

DYREKTOR AKADEMII WIZAŻU

Założycielką i dyrektorem szkoły jest mgr Jolanta Kołdys z wykształcenia pedagog, przedsiębiorca prowadząca Salon Urody Kleopatra. Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Warszawie (2003/2004) , dyplomowana wizażystka – stylistka, jak również dyplomowana kosmetyczka. Mistrz w zawodzie wizażysta stylista.
Swoje umiejętności podnosi uczestnicząc co rocznie w licznych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez różnorodne palcówki związane z wizażem (Kozlowska Visage, Kryolan, Laurel, Select,, Mac, itp.)
Wielokrotna laureatka i finalistka mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym, między innymi: wyróżnienia, dwu krotne zajęcie III miejsca na mistrzostwach makijażu oraz zdobycie II miejsca i vice- mistrzostwa Polski w makijażu profesjonalnym. Z powodzenie łączy wielką pasję i zamiłowanie do makijaży w pracy z indywidualnym klientem, podczas organizowanych sesji zdjęciowych oraz prowadzonych zajęć z wizażu. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się nie tylko prowadząc zajęcia w Akademii Wizażu ale również podczas prowadzonych szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji dla różnorodnych firm.