O Akademii

AKDEMIA WIZAŻU  MAKE UP ART

 

AKADEMIA WIZAŻU MAKE UP ART

                

Szkoła skierowana jest do osób, które pasjonują się makijażem, nowinkami w świecie kosmetyki, mody, kreowania wizerunki, osób, które chcą zdobyć kompleksową wiedzę w zakresie wizaż i stylizacji. 

Roczna Szkoła Wizażu i Stylizacji została stworzona w oparciu o autorski  nowoczesny program nauczania, aktualizowany o najnowsze trendy, skonstruowany tak, aby w jak najpełniejszy

i wszechstronny sposób przygotował słuchaczy (gwarantując zdobycie wiedzy na bardzo wysokim poziomie) do wykonywania zawodu wizażysty tylisty.                                                                                     

W naszej szkole nastawiamy się przede wszystkim na zajęcia praktyczne, uczennice zdobywają wiedzę i umiejętności, z którymi będą mogły wyruszyć w fascynujący świat wizażu i stylizacji, a przede wszystkim rozpocząć pracę w zawodzie wizażysta-stylista.Akademia oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej daje możliwość dokumentowania postępów  w nauce i stworzenie własnego port folio (zdjęcia  wybranych makijaży i stylizacji), które jest wizytówką przyszłego wizażysty.

 

Absolwenci Akademii  Wizażu i Stylizacji Make Up Art  przygotowani są do pracy:

  • na sesjach zdjęciowych

  • przy pokazach mody

  • produkcjach filmowych i telewizyjnych

  • we własnej firmie, wykonując makijaże i stylizacje dla indywidualnych klientów:

 

 

 

DYREKTOR AKADEMII WIZAŻU

 

Założycielką  i dyrektorem szkoły jest mgr Jolanta Kołdys z wykształcenia pedagog, przedsiębiorca prowadząca Salon Urody Kleopatra. Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Warszawie (2003/2004) , dyplomowana wizażystka – stylistka, jak również dyplomowana kosmetyczka. Mistrz w zawodzie wizażysta stylista.

Swoje umiejętności podnosi uczestnicząc co rocznie w licznych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez różnorodne palcówki związane z wizażem (Kozlowska Visage, Kryolan, Laurel, Select,, Mac, itp.)

 Wielokrotna laureatka i finalistka mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym, między innymi:  wyróżnienia, dwu krotne zajęcie III miejsca na mistrzostwach makijażu oraz zdobycie II miejsca i vice- mistrzostwa  Polski w makijażu profesjonalnym. Z powodzenie łączy wielką pasję i zamiłowanie do makijaży w pracy z indywidualnym klientem, podczas organizowanych sesji zdjęciowych oraz prowadzonych zajęć z wizażu. Swoją wiedzą  i umiejętnościami dzieli się  nie tylko prowadząc zajęcia w Akademii Wizażu ale również podczas prowadzonych  szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji dla różnorodnych firm.

693 351 707

Akademia Wizażu Make Up ART

Created in WebWave CMS

facebook