AKDEMIA WIZAŻU  MAKE UP ART

Kadra  Akademii

Kliknij dwukrotnie, żeby edytować pole tekstowe

Jolanta Kołdys    

wizaż i stylizacja


z wykształcenia pedagog, założycielka akademii, dyplomowana wizażystka-stylistka. Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Warszawie (2003/2004). Mistrz w zawodzie wizażysta-stylista.

Wielokrotna laureatka i finalistka mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym.

MISTRZYNI POLSKI w makijażu profesjonalnym - 2016

Finalistka MISTRZOSTW ŚWIATA Dusseldorf 2017

Swoją wiedzą  i umiejętnościami dzieli się  nie tylko prowadząc zajęcia w Akademii Wizażu ale również podczas prowadzonych  szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji dla różnorodnych firm i instytucji.

 

Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska

analiza kolorystyczna i stylizacja, make up


kreatorka wizerunku i makijażystka, z wykształcenia dziennikarka, założycielka szkoły stylizacji i pierwszego w Polsce kierunku dla kreatorów i stylistów ubioru, autorka dwóch poradników z dziedziny wizażu, „Sztuka Wizażu. Podręcznik atrakcyjnej kobiety (2007)” oraz „Akademia Makijażu.Okazje duże i małe” (2011) - Bestsellerów, stylistka gwiazd współpracująca z magazynami modowymi,

na co dzień prowadzi swoje atelier zajmujące się doradztwem wizerunkowym dla osób publicznych i prywatnych, jest fanką metamorfoz i doboru kolorystyki zgodnej z indywidualną paletą barw.

W Akademii Wizażu i Stylizacji "Make-Up ART" prowadzi autorskie zajęcia z analizy kolorystycznej,

stylizacji oraz makijażu.

Edyta Marchelska

angielski w biznesie

Zbigniew Kołdys    

fotografia


z wykształcenia pedagog, wieloletni nauczyciel, szkoleniowiec, informatyk, fotograf. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego kierunek pedagogika, podyplomowe studia informatyczne, Warszawska Akademia Fotografii, liczne kursy fotograficzne.

Prowadzi zajęcia z podstaw fotografii, kreatywnej fotografii portretowej oraz zasad pracy z modelką - zajęcia praktyczne prowadzone są w studiu fotograficznym - FOTO ART Studio.

Monika Racińska

wizaż


Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku - kierunek kosmetologia (2016).

Absolwentka Akademii Wizażu i Stylizacji Make Up ART (2015)Niezwykle utalentowana i kreatywna. Wizaż to jej wielka pasja. Wykładowca w Akademii.

693 351 707

Akademia Wizażu Make Up ART

Created in WebWave CMS

facebook